اشتباه نکنید گرفتن وکیل هزینه اضافه نیست بلکه راهی است برای برنده شدن، ما با وکلای برجسته و قیمت مناسب آماده خدمت به شماست کافیست فرم روبرو را پر کنید.
تنظیم اوراق قضایی آنلاین، یکی از خدمات ویژه است که شما از طریق این صفحه میتوانید،درخواست خود برای تنظیم دادخواست آنلاین، شکواییه، لایحه ، اظهارنامه و … را برای ما ارسال نمایید. کوشش می کنیم در کوتاهترین زمان ممکن )همان روز یا روزکاری بعد از ثبت درخواست(درخواست شما آنالیز و نتیجه اعلام گردد.
هنگام وارد کردن اطلاعات به خصوص شماره همراه و نیز نوع درخواست دقت لازم را داشته باشید.
چنانچه مدارکی مربوط به پرونده دارید که باید حتما توسط کارشناس حقوقی و یا وکیل بررسیشود، از قسمت آپلود مدارک، ضمیمه کنید

تعرفه تنظیم اوراق قضایی بنابر پیچیدگی موضوع و نوع دعوی متفاوت می باشد که پس از طرح موضوع هزینه نهایی به شما اعلام میگردد.

  • پیش پرداخت هزینه تنظیم دادخواست آنلاین، اظهارنامه و شکواییه بسته به موضوع و مدراک، 330 هزار تومان. 
  • پیش پرداخت هزینه هزینه تنظیم لایحه بسته به نوع موضوع، میزان مدارک مورد بررسی و …، 330 هزار تومان.
  • زمان تقریبی تنظیم دادخواست آنلاین، اظهارنامه و شکواییه، حداقل یک روز کاری و زمان تنظیم لایحه، حداقل سه روز کاری خواهد بود.

✓ هزینه ای که جهت نوشتن یک قرارداد اصولی و قانونی توسط وکیل قرارداد، پرداخت میکنید قابل قیاس با ضرر و زیان عدم استفاده از وکیل، نخواهد بود.

✓ غفلت از یک بند قراردادی می تواند منجر به ضرر و زیان جبران ناپذیر در قرارداد شود.

 هزینه ای که جهت نوشتن یک قرارداد اصولی و قانونی توسط وکیل قرارداد پرداخت می کنید قابل قیاس با ضرر و زیان عدم استفاده از وکیل نخواهد بود.

✓ غلفت از یک بند قراردادی می تواند منجر به ضرر و زیان جبران ناپذیر در قرارداد شود. 

✓ اهمیت تنظیم قرارداد توسط وکیل

 در بیان اهمیت تنظیم قرارداد در روابط کاری و تجاری اشخاص، همین بس که امروزه میلیونها پرونده قضایی در کشور در نتیجه فقدان یا تنظیم غیر تخصصی قرارداد مطرح است که تاوان آن هم چیزی جز ماه ها و سالها اتلاف وقت در دادگستری و پرداخت هزینه های کلان نمی باشد. این هزینه ها علاوه بر خسارت معنوی و روانی است که به فرد وارد می شود و قابل ارزیابی به پول نیست.

• وکیل تنظیم قرارداد

 وکیل تنظیم قرارداد به وکیل پایه یک دادگستری گفته میشود که در تمامی حوزههای حقوق دارای دانش کامل و تخصصی میباشد؛ ولی عمده تخصص خود را در زمینه تنظیم انواع قراردادهای مطابق قانون گذارده است؛ در واقع وکیل قرارداد به شما کمک مینماید تا بتوانید در هر زمینهای که میخواهید قراردادی اصولی و متضمن قوانین حقوقی با طرف مقابل خود منعقد نمایید.
وکیل تنظیم قرارداد بهدرستی از این امر آگاهی دارد که در یک قرارداد چه مواردی باید ذکر شوند و از چه الفاظ و عباراتی باید استفاده شود تا یک قرارداد از حیث حقوقی بهدرستی منعقد شود و چه شروطی را میتوان در قرارداد فیمابین بیان نمود تا قرارداد با کمترین ضرر و با بالاترین امکان اجرای تعهد منعقد گردد.همچنین شما میتوانید با انجام مشاوره با وکیل تنظیم قرارداد از آثار حقوقی که یک قرارداد برای افراد طرف قرارداد دارد آگاه شوید تا در آینده گرفتار مشکلاتی در خصوص بحث ضمانتها و آثار حقوقی قراردادها نگردید قضایی در کشور در نتیجه فقدان یا تنظیم غیر تخصصی قرارداد مطرح است که تاوان آن هم چیزی جز ماهها و سالها اتلاف وقت در دادگستری و پرداخت هزینه های کلان نمی باشد. این هزینه ها علاوه بر خسارت معنوی و روانی است که به فرد وارد می شود و قابل ارزیابی به پول نیست.